Sandokan bistro:

Pokud máte v plánu jít dopoledne na kafe do Coffee roomu, můžete se potom rovnou přemístit na oběd naproti do Sandokan bistra. Nebo naopak – nejdřív oběd a pak kafíčko a něco dobrýho v Coffee roomu. Je to veganský bistro, kde se ale skvěle nají i nevegani. Jde tady vidět, že to Strejda Sandokan dělá srdcem a že ví, co je dobrý. Zaměřuje se hlavně na indický jídla a pak variaci na český klasiky. Každej den je tady na výběr něco jinýho, ale pokaždý chuťově moc dobrýho a hlavně většinou i zdravýho. Jelikož je to veganský bistro, tak se tam hodně mění hlavně jídla z luštěnin, brambor, rýže a navíc je tam i salátovej bar s kupou bylinek, sojanézou a semínkama. Občas tam najdete ale i něco jako guláš, zelo “vepřo” a podobně. Každej den je taky možnost si dát polívku.

Systém je tady takovej, že si vezmete talíř nebo krabičku a na ten si naložíte to, co chcete. Můžete kombinovat i několik věcí najednou. Cena jednoho talíře nebo krabičky se salátem je 135 Kč, bez salátu 130 Kč, polívka i salát pak samostatně stojí 45 Kč. Vodu si můžete načepovat zdarma.

Kromě dobrýho jídla za super cenu si tam zajděte pro nálož pozitivní energie přímo od majitele – Strejdy Sandokana. Nevýhodou může bejt akorát to, že se občas celkem rychle vyprodá a že je tam málo místa k sezení.

My jsme tam naposledy byly s mojí Kamčou a její Karotkou a měly jsme cuketový a čočkový kari s rajčatovou rejží, pečenym bramborem a salátem.

Není to sice žádný “insta” místo, ale mně jde stejně vždycky o to jak to chutná!

Místo: Korunní 81, Praha – Vinohrady

Web: sandokanprague.cz

Instagram: @sandokanbistro 

Kategorie: Vegan bistro