Coffee room:

Tahle kavárnička/bistro je asi tou nejmenší, co znám. Přesto pro mě zůstává jedním z nejlepších míst, kam zajít na snídani, kafe nebo brunch. Kdybych to neměla přes půlku Prahy, chodím tam daleko častěji.

Nejenom, že vám udělaj super kafe, ale i veškerý jídlo maj vyladěný do detailu. Já si tam nejčastěji dávám chleba s rozmačkaným avokádem. Nově k němu začali dávat i hummus, což je zase o fous lepší. Mohli byste si říct, že takovej chleba dělaj dneska už všude, ale tady ho dělaj opravdu poctivě. Výbornej kváskovej opečenej chleba se super dochuceným avokádem. Miluju, jak je ten chleba vždycky ještě teplej. Jako bonus to umí naservírovat tak, že se vám to určitě bude hodit i do feedu na Instagram. Kromě chlebů tady najdete i jogurtový misky s ovocem a granolou nebo jejich vyladěnou sezónní nabídku.

Pokud nejste milovníci kafe, tak určitě doporučuju chai latté. Naposledy jsem si ho dávala s mandlovým mlíkem a bylo úžasný. Tohle místo je taky dost vegan friendly. Mají tady veganskou snad většinu nabídky a není problém nahradit kravský mlíko za jakýkoli rostlinný.

Ze sladkýho určitě doporučuju jejich super banana bread nebo veganskej punčák. Neskutečně dobrý všechno.

Pokud půjdete na jedno jídlo a kafe nebo drink, necháte tady v průměru kolem 200 Kč. V Praze najdete v pohodě místa, kde necháte za podobnou objednávku rozhodně víc a dostanete to v daleko menší kvalitě.  Nevýhodou Coffee roomu pro mě nadále zůstává akorát malej prostor, takže se vám může lehce stát, že si nikam nesednete. A když už si sednete, neočekávejte moc soukromí.

Místo: Korunní 74, Praha – Vinohrady

Web: coffeeroom.cz

Instagram: coffeeroomprague

Kategorie: Kavárna/bistro – Vegan friendly

Tak šup do Coffee roomu!

K.