Moje první spolupráce:

Ahoj všichni!

Mám pro vás velkou novinku a mám radost, že se s váma o ni můžu konečně podělit! Jedná se o moji vůbec první spolupráci. Stala jsem se ambasadorem projektu „Zavařit nebo zapařit“ pro vodku Amundsen. A co to znamená? Párty příspěvky, drinky, hodně barev, hodně ovoce a hlavně hodně párty nápadů pro vás:) Konečně mě oslovil někdo, komu jsem s radostí řekla na spolupráci ANO!

Proč jsem spolupráci přijala?

Za tu dobu, co existuje My Cooking Diary, jsem už pár nabídek na spolupráci dostala. Žádná mi ale zatím nepřišla nijak přínosná pro mě, ani pro vás. Byl to většinou nějakej produktovej barter, kdy jsem měla za produkty zdarma propagovat nějakou značku. Tahle spolupráce je ale jiná. Jedná se o dlouhodobější projekt, kterej spojuje všechno, co mě baví. Spojuje kamarády, párty, psaní textů, focení a vymejšlení novejch párty tipů, drinků a kombinací. Projekt mi umožňuje bejt ve všech směrech kreativní a hlavně svoje, což znamená, že neuvidíte nic, za čím bych si nestála. Pro mě je přínosem to, že mám šanci bejt kreativní, můžu psát, můžu fotit, můžu dělat to, co mě baví a můžu se rozvíjet zase v trošku jiný oblasti. Vy z toho pak budete mít hodně fotek, tipů a párty inspirace.

Co můžete očekávat?

Jak už jsem psala v úvodu, očekávejte párty příspěvky, drinky, hodně barev, hodně ovoce a hlavně hodně párty nápadů. Vždycky jsem na všecky ty vychytávky koukala na internetu a říkala si, jak jsou super. Teď je konečně pro vás budu zkoušet i vytvořit. Mám v hlavě fakt hodně nápadů a doufám, že se vám budou líbit. Určitě se můžete těšit i na nějakou soutěž.

Kde najdete moje příspěvky?

Všechno, co napíšu, vyfotím a vymyslím, se bude postupně zveřejňovat na stránkách www.zaparitnebozavarit.cz. Bude to teď na chvíli takovej můj druhej blog…

Doufám, že vás to bude bavit, protože mě to baví dost!

K.