Café Imperial:

S Nikčou, mojí nejlepší kamarádkou, vždycky obnovujem takovej náš food seznam přání. Jako kam bysme se chtěly podívat nebo co bysme chtěly ochutnat. Většinou jsou to nový burgrárny a podobný typy restaurací, ale už dlouho jsme na seznamu měly vejce Benedikt v Café Imperial. Kdo by totiž na chvíli nechěl bejt u Zdendy v kuchyni, že jo…

Celková atmosféra restaurace je příjemná a působí luxusně. Už samotný usazení, obsluha a komunikace vám napoví, že vážně nesedíte v žádný pátý cenový. Obsluha nám donesla jídelní lístky a my měly hned jasno. Dvakrát vejce Benedikt (jedna porce za 125,-)  a jednu velkou vodu (89,-).

Když nám to přinesli, tak jsme jako správný blogerky hned začaly fotit vejce ze všech stran (tyhle chvíle jsou vždycky fakt dost trapný). No a po minutě jsme se poprvé zakrojily. Po rozkrojení vejce krásně vyteklo a v kombinaci s holandskou omáčkou, slaninou a opečeným pečivem to bylo nebe v puse. Když se ale Nikča zakrojila do druhýho vajíčka, bylo dost uvařený. Nejsme zrovna rejpací typy, který by musely mít všechno ultra super, ale tohle vám tu radost ze snídaně trošku zkazí. Zavolaly jsme obsluhu a Nikča poprosila o jedno nový vajíčko. Za pět minut měla na stole absolutně bez problému novou porci, která byla v pořádku. Prostě nikdo není dokonalý a i na takovym místě se to může stát.

Snídaně byla hodně sytá a ve finále jsme měly dost problém to vůbec dojíst. Snídat každej den bych to vzhledem k sytosti nemusela, ale určitě si tam na ně ráda zase jednou dojdu.

No a my máme s Nikčou odškrtnutou další věc…

A co vy? Byly jste někdy v Café Imperial? Jakou Máte zkušenost?

K.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA